Aplikacja mobilna regulująca produkcją systemu wentylacji

Klimatyzacja jednak pod ręką, wszędzie jesteś

Aplikacje mobilne szły się niezbędnymi narzędziami skutecznie wspierającymi projektowanie instalacji HVAC oraz dobór do niej znaczących narzędzi. Termometr elektroniczny z baterią. toż oraz tradycyjne wyjścia dla nabywcy końcowego, dające mu zdalne sterowanie oraz monitorowanie klimatyzacji, rozbudowanej instalacji VRF, oraz nawet całości systemów trafiających się w biurowcu. Bez sensu w którym miejscu na Gleby w określonym momencie przebywamy.

Sterowanie klimatyzacją za pomocą smartfonu i aplikacji czynnej jest z tradycyjna standardem używanym przez firmę LG. Najróżniejsze typy urządzeń LG wyposażono w składnik łączności z Wi-Fi, dający na prawe oraz odpowiednie sterowanie pewną liczbą klimatyzatorów za usługą internetu a intuicyjnej aplikacji ThinQ, jaka istnieje już publiczna w stylu polskim na style iOS oraz Android.
image

Wszystko pod kontrolą

Dzięki aplikacji mobilnej ThinQ LG zdobywamy dane o aktualnej temperaturze dominującej w konkretnym pomieszczeniu, możemy z nieznanego pomieszczenia na świecie włączyć lub wyłączyć klimatyzację, i także schłodzić lub podgrzać powietrze w pomieszczeniu do znacznej temperatury. Aplikacja ThinQ LG daje też szansę zobaczenia bieżącego statusu pracy zespołu klimatyzacji, poziomu zużycia filtrów powietrza a daje efektywnie zarządzać poziomem wykorzystania energii przez urządzenia. Umiemy wówczas osiągnąć np. poprzez korektę tygodniowego harmonogramu, dostosowując forma produkcji klimatyzacji do krajowego guście działania i czasu przeżywanego w łańcucha dnia w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Rejestrat temperatur no enegry w skrzynce IP67. Szczera i mechaniczna aplikacja umożliwia na mocny odczyt temperatury. LG umożliwia każdemu uczestnikowi grupy wybranie innych ustawień temperatury oraz intensywności nawiewu, które potrafi zarejestrować w równej aplikacji, by w jakimkolwiek czasie mocno oraz lekko je zrealizować. Poszczególne miejsca za pomocą aplikacji ThinQ można sam zapisać również dla każdego klimatyzatora.

Termometr internetowy z baterią. mobilna sterująca produkcją systemu klimatyzacji chyba żyć podobnie przydatna dla instalatorów oraz serwisantów klimatyzacji, co dla normalnego użytkownika. Dzięki pracy informowania o awarii za usługą np. wiadomości SMS, serwisant klimatyzacji otrzymuje wyczerpującą radę na przedmiot zaistniałej usterki, co dobrze ułatwia oraz wzmacnia naprawę powstałej awarii. Firma LG taką pracę korzysta teraz od lat, udostępniając przez serwis SMS kody błędów dla instalatorów oraz serwisantów urządzeń klimatyzacyjnych. W najmodniejszej aplikacji ThinQ potrafią oni złapać również funkcję Smart Diagnosis, jaka powoduje zdalnie stwierdzić poprawność pracy zespołu wentylacji też sprawdzić ewentualne tematy z nią połączone.
Sign In or Register to comment.