Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawu w kabinie kierowcy

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką oddany do zestawu w kabinie kierowcy, zarówno w autach ciężarowych który również w umiarkowanych autach dostawczych. Ze względu na drobne gabaryty i wyrazistą konstrukcję świetnie bada się w zwykłym użytku. Urządzenie gromadzi się na desce rozdzielczej za usługą dołączonych mocowań. Napięcie i czujnik temperatury podłącza się wtyczkami z tyłu obudowy. Rejestrator ma w układzie jeden czujnik temperatury, a po wykonaniu dodatkowego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury
i czujnik otwarcia drzwi. Najważniejsze wartości:

wygodny zestaw w kabinie kierowcy

okablowanie typu gniazdo/wtyk

projekty w stylu polskim, wygodna obsługa

wydruk raportów skróconych

wyłącznik ON/OFF

szybka drukarka termiczna znanej marki

dobra cena

Rejestrator posiada bufor pamięci Nowoczesna obudowa hermetyczna z wyjątkowym wyświetlaczem LED zapewnia wysokie bezpieczeństwo oraz swobodę . Częstotliwość zapisywania informacjach do pamięci można ustawić w zakresie od 1 minuty do 24h. Termograf pracuje w dwóch trybach:

- rejestracja ciągła,

- rejestracja podczas kursu.

image
W innym przykładu proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który dodatkowo zaznacza termin podjęcia a przeprowadzenia kursu. Podczas pracy rejestrator uważa na wymian temperaturę z doskonałego a pozostałego czujnika i obecny czas. Tryb pisania i następowania kosztu jest wspominany diodami. Termometr internetowy z baterią. że postawić alarmy temperatury MASEK i MAX, które po przebyciu będą rekrutowane do sławy i sygnalizowane dźwiękowo. Zapamiętane informacje potrafią żyć niszczone, oraz wpadnięcie do menu zabezpieczone hasłem. Dzięki wbudowanej drukarce termicznej, można wydrukować wiadomości z świadomości za każdy czas czasu.
Rejestrator że przetrwać wyposażony w port USB do sprzątania zarejestrowanych pomiarów do komputera. Do przeprowadzenia tej funkcje konieczna jest normalna pamięć przenośna typu pendrive. Nowoczesna obudowa hermetyczna z poważnym wyświetlaczem LED gwarantuje doskonałe zaufanie oraz łatwość przenoszenia danych stanowi szczególnie przystępna w wypełnieniu i zaprezentowana w informacji obsługi.
Sign In or Register to comment.