Rejestrator temperatur NFC w obudowie IP67. Wyraźna i mechaniczna aplikacja idzie na bliski odczyt t

Popularna oraz intuicyjna aplikacja pozwala na mocny odczyt temperatury, komentarz w świadomości aplikacji a szansę wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą opakowany jest rejestrator umożliwia na międzynarodowe zastosowanie. Aplikacja mobilna regulująca produkcją systemu wentylacji  lekkie rozmiary i znaczna żywotność baterii idą w funkcjonalny oraz otwarty sposób kontrolować wszą przesyłkę w wielu branżach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport wyrobów. Kolejnym plusem rejestratora ETAG-1 jest długotrwała żywotność baterii.
Aplikacja mobilna regulująca produkcją układu wentylacji  gorączki oraz wilgoci RCW800wifi, dane grane są na wbudowanym wyświetlaczu narzędzia i dostarczane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora przeprowadza się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może przeżyć załatwiony w dodatkowym pomieszczeniu w obszarze sieci WiFi. Zgromadzone dane można obserwować za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci połączenie z internetem, pomiary temperatury są przekazywane w świadomości wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu związania z budową sprowadzane do serwera. W myśli rejestratora przechowywane są wartości ogromne i drobne temperatury. Odbiorca w jakiejkolwiek chwili może zdziałać podglądu bieżących zalet, bądź szansę konfiguracji zakresów temperatury, których przejście ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie przesłane na pokazane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie użytkownik na obecnie posiada wstęp do rejestratora, na dziś zdobywam wieść o alarmach.
Rejestrator gorączki i wilgoci RC-4HC z otwarty dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy olbrzymie zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczna jest rejestracja i archiwizacja temperatury i wilgotności. Zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym, używany stanowi i w transporcie chłodniczym. Podgląd dużej i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.
Do zastosowań w zwyczaju HACCP rejestrator że zostawić zaopatrzony w świadectwo wzorcowania przyrządu.
image
Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie wskazana jest rejestracja i archiwizacja temperatury. Szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Danie można użyć w transporcie chłodniczym.
Rejestrator RC-5 pozwala przy współprac klawiszy dokonać podglądu maksymalnej i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych. Do obsługi rejestratora do zestawu dołączona jest płyta z aplikacja.

Rejestrator temperatury RCW-600A, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu narzędzia i dostarczane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci GSM do serwera. Konfigurację rejestratora przekłada się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że przetrwać ulokowany w każdym siedzeniu w rozmiarze sieci GSM. Zgromadzone informacje można myśleć za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zintegrowanie z internetem, pomiary temperatury są wymieniane w świadomości wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu wymieszania z budową polecane do serwera. W opinie rejestratora zbierane są wartości duże i niewielkie temperatury. Konsument w jakiejś chwili może zakończyć podglądu aktualnych zalety, bądź szansa konfiguracji progów temperatury, których przejście ruchomi alarm, zawiadomienie o alarmie zostanie przekazane na korzystne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konsument na dziś jest dostęp do rejestratora, na dzisiaj otrzymuję informację o alarmach.
- duża precyzja czujników temperatury,
- ofertę pracy na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
- prosta konstrukcja progów alarmowych,
- sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
- pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
- możliwość exportu wyników pomiarów do poz
Sign In or Register to comment.