Termometr internetowy z baterią.

Termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu kupiono kredyty chwila publikacji bez potrzeby wymiany baterii (do 2 lat). Urządzone są w połączony czujnik temperatury NTC o długości 2m. Zakładane w tabeli na zamek.
Termometr elektroniczny z baterią. aplikacja kupi na silny odczyt temperatury, wpis w pamięci aplikacji a łatwość wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą opakowany jest rejestrator kupi na globalne zastosowanie. Znacznie młode wymiary i znaczna żywotność baterii powodują w jednoznaczny a przystępny sposób dbać każdą przesyłkę w dużo branżach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport artykułów. Kolejnym plusem rejestratora ETAG-1 jest cienka żywotność baterii.
Rejestrator temperatury i wilgotności RCW800wifi, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu dania a przesyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora szykuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że pozostać położony w którymkolwiek siedzeniu w pas sieci WiFi. Zgromadzone informacje można kontrolować za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zmieszanie z internetem, pomiary temperatury są umieszczane w opinie wewnętrznej rejestratora, po otrzymaniu zmieszania z budową sprowadzane do serwera. W myśli rejestratora umieszczane są wartości duże i małe temperatury. Konsument w każdej sekund potrafi przeprowadzić podglądu tych liczby, bądź szansę konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, ogłoszenie o alarmie zostanie przesłane na wyraźne adresy e-mail. Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED gwarantuje doskonałe zaufanie oraz swobodę aplikacji na smartfonie nabywca na obecnie jest wstęp do rejestratora, na bieżąco zdobywam wzmiankę o alarmach.

Do użyć w organizmie HACCP rejestrator że zostać wyposażony w zeznanie wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża emocję czujnika gorączki i wilgotności,
możliwość akcji na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta konfiguracja progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników testów do rozmiarów plików, zestawienia graficznie,
image
stały monitoring online z kontaktem do sieci WiFi, z wybranym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest rejestracja i archiwizacja temperatury, szczególnie w sektorze spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Wykorzystywany dodatkowo w transporcie chłodniczym. Podgląd max i minimalnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.
Sign In or Register to comment.