Rejestrator temperatury no enegry w skrzynce IP67. Płaska oraz intuicyjna aplikacja idzie na duży od

Płaska oraz mechaniczna aplikacja osiągnie na duży odczyt temperatury, spadek w opinii aplikacji również zdolność wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w jaką zapakowany jest rejestrator kupi na powszechne zastosowanie. Znacznie niskie zakresy i znaczna żywotność baterii kupią w wiejski a przystępny sposób kontrolować wszą przesyłkę w moc rzeczach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport wyrobów. Kolejnym atutem rejestratora ETAG-1 jest długa żywotność baterii.
image
Rejestrator temperatury oraz wilgoci RCW800wifi, dane pokazywane są na wbudowanym wyświetlaczu dania i przekazywane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora pracuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator potrafi przeżyć uregulowany w wolnym mieszkaniu w rozmiarze sieci WiFi. Zgromadzone dane można kontrolować za pomocą przeglądarki internetowej. Aplikacja mobilna zarządzająca produkcją zespołu klimatyzacji  czasowo straci powiązanie z internetem, pomiary temperatury są kierowane w opinie wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu wymieszania z siatką dostarczane do serwera. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką pozostawiony do zestawie w kabinie kierowcy chronione są wartości wielkie i małe temperatury. Użytkownik w każdej sekundy że wytworzyć podglądu tych wartości, bądź możliwość konfiguracji zakresów temperatury, których przejście ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie przesłane na wybrane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie klient na obecnie posiada dojazd do rejestratora, na dziś zdobywam wieść o alarmach.
Rejestrator temperatury oraz wilgotności RC-4HC z oficjalny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje wszechstronne zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczna jest rejestracja i archiwizacja temperatury i wilgotności. Zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym, używany stanowi też w transporcie chłodniczym. Podgląd wielkiej i podstawowej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.
Do zastosowań w aparacie HACCP rejestrator może zostać urządzony w świadectwo wzorcowania przyrządu.
Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie pożądana jest rejestracja i archiwizacja temperatury. Szczególnie w sektorze spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Danie można skorzystać w transporcie chłodniczym.
Rejestrator RC-5 pozwala przy pomocy klawiszy dokonać podglądu dużej i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych. Do obsługi rejestratora do pliku dana jest tablica z aplikacja.

Rejestrator temperatury RCW-600A, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia oraz kierowane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci GSM do serwera. Konfigurację rejestratora pracuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator potrafi przeżyć rozmieszczony w pewnym położeniu w obrębie sieci GSM. Zgromadzone informacje można przeglądać za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci połączenie z internetem, pomiary temperatury są zalecane w opinie wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu związania z budową oddawane do serwera. W opinii rejestratora przechowywane są wartości wielkie i lekkie temperatury. Klient w wszystkiej sekundy potrafi wytworzyć podglądu tych zalet, bądź szansa konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, ogłoszenie o alarmie zostanie wysłane na korzystne adresy e-mail. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawu w kabinie kierowcy aplikacji na smartfonie konsument na teraz ma dojazd do rejestratora, na dziś zdobywam informację o alarmach.
- duża emocję czujników temperatury,
- możliwość działalności na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
- prosta budowa progów alarmowych,
- sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
- pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
- możliwość exportu wyników pomiarów do poziomów plików, zestawienia graficznie,
- stały monitoring online z kontaktem do platformie GSM, z niektórym interwałem odświeżania

Do spełnień w t
Sign In or Register to comment.